Naduvni jednorog za skakanje._x000D_
Podstiče koordinaciju, ravnotežu i razvoj mišića, savršen za nemirne mališane, uši za čvrst hvat._x000D_
Preporučena starost: 3+._x000D_
Dimenzije pakovanja: 30×14×20 cm._x000D_
Težina: 167 g.
Jednorog za skakanje na naduvavanje
Šifra proizvoda:
04-032000
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
1.299,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223040324 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jednorog za skakanje na naduvavanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.