Toaletni stočić koji ostvaruje snove! Sa svojim toaletnim stočićem u obliku jednoroga, deca se mogu oblačiti kao odrasli i zamišljati magične priče, od 3 godine nadalje. Isporučuje se sa 10 dodataka, ovaj drveni toaletni stočić garantuje sate igre i izgledaće sjajno u svakoj dečijoj sobi. Da bi se pretvorilo u princa(e) jednoroga, ili jednostavno da bi započelo dan sa daškom magije, vaše dete ima: 1 četku za kosu, 1 čarobni štapić, 3 dodatka za foto-kabinu za zabavu ispred ogledala i 4 magneta sa zvezdicama i jednorogima. Veoma praktično za kačenje crteža ili fotografija na toaletni stočić! Udobno smešteno na stolici, vaše dete može razvijati svoju maštu i uživati u brizi o sebi. Svi dodaci se mogu čuvati u fioci ili pregradama toaletnog stočića. U stvari, možda čak postoje i tajna vratanca… koja se mogu otvoriti samo pomoću jednog od 4 magneta koja se nalaze u kompletu! Magično, ali i veoma praktično za skrivanje vaših malih tajni. Sa ovom igračkom za toaletni stočić, svaki dan postaje bajkovit! To je idealan komad nameštaja za dečiju sobu, u stilu koji kombinuje prirodno drvo i lepe boje, sa puno poezije i prelepom dugom, naravno! U Janodu, jednorozi su pametni i koriste magiju da čuvaju svoje tajne. Impulitetni i kultni, oni evoluiraju u poetskom univerzumu bezvremenskih boja. Ovaj toaletni stočić sa jednorogom je napravljen od FSC™-sertifikovanog drveta iz održivo upravljanih šuma. Zato zgrabite čarobni štapić i dajte svom svakodnevnom izgledu novi sjaj!
JEDNOROG TOALETNI STOČIĆ
Šifra proizvoda:
J06464
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
12.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364649 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „JEDNOROG TOALETNI STOČIĆ“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.