Kompaktni toaletni stočić, za koncentraciju čarolija! Idealan za decu uzrasta od 3 godine i više, ovaj mali drveni toaletni stočić je savršena igračka za imitaciju jednoroga koju možete pokloniti ljubitelju jednoroga! Isporučuje se sa 7 dodataka, omogućava vam da imitirate odrasle spremajući se ispred ogledala ili da razmazite svoje omiljene plišane životinje i lutke igrajući se frizerskog šegrta. Njegova kompaktna veličina olakšava postavljanje na visinu dece, na primer na sto, radni sto ili komodu; ili na pod za druženje u salonu lepote! Da bi dan počeo srećno uz malo magije, deca dobijaju sve što im je potrebno: 1 kabuki četkicu, 1 rumenilo, 1 četku za kosu, 1 paletu senki za oči i aplikator, 1 karmin, 1 parfem jednoroga, pa čak i magnet u obliku zvezde za kačenje crteža ili lepe fotografije iznad ogledala! Jednorozi su pravi nestašluci: za dokaz, jednorog isplazi jezik kada pritisnete grivu parfema! Tako da je teško zamisliti kakav je miris… Ječmeni šećer? Možda žvakaća guma? Svi dodaci se lepo uklapaju u malu fioku toaletnog stočića. To su igračke, a ne kozmetika. U Janodu, jednorozi su pametni i koriste magiju da čuvaju svoje tajne. Impulitetni i kultni, oni evoluiraju u poetskom univerzumu bezvremenskih boja. Ovaj toaletni stočić sa jednorozima je napravljen od FSC™-sertifikovanog drveta iz održivo upravljanih šuma. Dakle, da li se danas odlučujete za bajkovit, šaren izgled ili 100% blistavi stil?
JEDNOROG MALI TOALETNI STOČIĆ
Šifra proizvoda:
J06463
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
5.900,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,10 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364632 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „JEDNOROG MALI TOALETNI STOČIĆ“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.