Izgledate kao jednorog? Sa ovom kutijicom za lepotu i njenih 10 dodataka, deca mogu da imitiraju odrasle i da se razmaze svojim neophodnim stvarima, već od 3. godine. Pored toga što zamišljaju mnoštvo priča u bajkovitom svetu jednoroga, mališani uče kako da brinu o sebi, svojim voljenima i svojim igračkama! Za bajkovitu transformaciju lepote: 1 paleta senki za oči sa četkicom i 1 maskara, za osvetljene oči – 1 karmin, za istaknuta usta – 1 lak za nokte, za ruke za kojima će umreti – 1 četka za kosu i 1 gumica, za oblikovanje njihovih lepih griva – 1 četkica i 1 rumenilo, za obraze ružičaste kao bombone – 1 ogledalce za samodivljenje i 1 parfem za završni dodir. Jednorog isplazi jezik kada pritisnete njegovu grivu – kakva mala nestašluk! Svi dodaci se mogu smestiti u atraktivnu kutijicu sa patentnim zatvaračem, što ih čini lakim za nošenje i uvek dostupnim za razmaženje drugih ili sebe. Drveni dodaci za šminkanje su igračke, a ne kozmetika. Napravljeni su od drveta iz održivo upravljanih šuma, sertifikovani su FSC™. U Janodu, jednorozi su pametni i koriste magiju da čuvaju svoje tajne. Imputentni i kultni, oni evoluiraju u poetskom univerzumu bezvremenskih boja. Zato dozvolite da magija jednoroga preuzme vaš stil!
JEDNOROG KOFERČIĆ SA PRIBOROM ZA ULEPŠAVANJE
Šifra proizvoda:
J06465
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.400,00 RSD
17 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,45 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364656 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „JEDNOROG KOFERČIĆ SA PRIBOROM ZA ULEPŠAVANJE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.