***Priuštite svom ljubimcu ovaj super mekani jastuk – sofu za maksimalnu udobnost, dremanje i spavanje. Okrugli dizajn je savršen za kućne ljubimce koji vole da se sklupčaju! Podignute ivice osiguravaju sigurnost i podržavaju glavu i vrat vašeg ljubimca, dok ultra-meka podloga ublažava bolove u zglobovima i mišićima. Spoljašnji sloj je napravljen od super mekog PE materijala koji zadržava toplotu, a unutrašnji sloj je ispunjen PE pamukom. Pogodan je za većinu kućnih ljubimaca i veoma je popularan kod mačaka i pasa. Karakteristike: Jastuk – sofa za kućne ljubimce. Prečnik sofe: 80 cm. Materijal: 100% PE spoljni i unutrašnji sloj. Plišan, super mekan, super topao i izdržljiv materijal. Dimenzije: 3 k 51 k 77 cm (vkdkv). Bruto težina: 1470 g. Pogodno za velike pse, kao što su samojedi, retriveri, labradori, pastiri itd. Asortiman: razne boje po izboru.
Jastuk za kućne ljubimce 80 cm
Šifra proizvoda:
95-528000
Kategorija: Pet program
1.799,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955284 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jastuk za kućne ljubimce 80 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Makaze za secenje noktiju Curved Nail
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
950,00 RSD
SKU:
0043917002583
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917002583 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm svetlo siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.400,00 RSD
SKU:
MODEL_15295_1-527
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008797 |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |
KOFER ZA TRANSPORT KUCNIH LJUBIMACA HOLLI 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETKOHOL1-3925
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170446 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.