Chillafish Blockie je lagan i jednostavan za rukovanje četvorotočki autic za prvu vožnju koji nosi sve vaše igračke, dizajniran za razvoj grube motorike deteta (jahanje, akcija u stilu kopanja) i fine motorike (igranje sa blokovima, sortiranje oblika). Akcija u stilu kopanja čini dodatno zabavnim hvatanje blokova za igru, naginjanje kašike i njihovo bacanje u stomak Blokija. Podignite sedište da biste ponovo izvadili sve svoje igračke i počeli ispočetka! Ovo usadi pozitivne vrednosti „čišćenja sopstvenih igračaka“ na razigran način. 10 providnih i šarenih blokova za igru zaista se ističu i uklapaju se kroz otvor na zadnjoj strani Blokija kako bi vašem mališanu pružili dodatni zagonetni izazov. Ovo je odličan prvi korak u učenju u razvoju fine motorike. Bloki nije samo sladak već je i veoma izdržljiv zahvaljujući snažno konstruisanom dizajnu. Stabilan, ali izazovan za decu da pronađu prvu ravnotežu i lagan za manevrisanje, to je savršena kombinacija za igračku za igru u kući ili oko nje. Skupljajte, čistite, vozite, zabava! Igrajte se duže! Pogodno za decu od 1-3 godine, 70-100 cm Maksimalna težina deteta 25 kg Težina proizvoda 2,2 kg Dimenzije proizvoda: 55,5 cm x 19 cm x 26 cm
Interaktivna guralica Blockie Mint Chillafish
Šifra proizvoda:
SW12647
Kategorije: Guralice, Vozila za decu
7.299,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Chillafish |
| Pol | Univerzalno |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Mint |
| Uzrast | 12g+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Interaktivna guralica Blockie Mint Chillafish“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.