Kvalitetni kaubojski set na kapisle renomiranog Španskog proizvodjača Gohner.
Materijal: Metal(DIE CAST) i plastika.
Dimenzije(DxVxŠ): 77 x 23 x 4.5 cm
Koristi kapisle broj 8 koje možete videti na ovom linku https://vamos.rs/product/kapisle-8/
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
4.699,00 RSD
Kvalitetni kaubojski set na kapisle renomiranog Španskog proizvodjača Gohner.
Materijal: Metal(DIE CAST) i plastika.
Dimenzije(DxVxŠ): 77 x 23 x 4.5 cm
Koristi kapisle broj 8 koje možete videti na ovom linku https://vamos.rs/product/kapisle-8/
| Težina | 1,36 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | ŠPANIJA |
| Brend | Gonher |
| Uzrast | 3+ |
| Pol | Dečaci |
Na stanju
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.