Pronađite ravnotežu! Ova igra veštine će vam pružiti puno zabave sa vašom decom! Igra „Akrobate“ traje oko 15 minuta, tako da možete da se dobro zabavite pre večere! Princip igre je lako razumeti za decu od 5 godina. Jednostavno stavite kartonski disk na sto, igrač će zatim baciti tri kockice, postaviti akrobate na krugove iste boje kao i kockice i postaviti drugi kartonski disk na figure. Drugi igrač zatim baca kockice i postavlja figure kako je naznačeno kockicama i tako dalje. Kako runde odmiču, ravnoteža postaje sve nesigurnija! Prvi igrač koji sruši toranj gubi! Ova igra će zahtevati od dece da odluče o najboljoj strategiji koju će usvojiti i da rade na svojoj koncentraciji kako bi pobedili u igri! Igra sadrži 20 kartonskih diskova prečnika 10,5 cm (4,1″), 57 drvenih figura i 3 kockice. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanih i drugih kontrolisanih materijala.
IGRA VESTINE – AKROBAT
Šifra proizvoda:
J02757
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
3.400,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,80 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327576 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „IGRA VESTINE – AKROBAT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.