Uhvaćeni sa rukama u torbi!
Razvijati kod dece čulo dodira i motoriku
Drveni komadi koji se uklapaju u priloženu pamučnu torbu
Uhvaćen na crvenom! Ova drvena taktilna igra za prepoznavanje će omogućiti deci uzrasta od 3 godine i više da razviju svoja čula, posebno čulo dodira. Cilj igre je jednostavan: svaki igrač bira kartu za igru. Zatim će, zauzvrat, morati da stave ruku u torbu u kojoj se nalaze drveni komadi kako bi odabrali jedan od komada na kartonu, koristeći samo čulo dodira, kao da igraju bingo. Ali pazite na komad „zamke“. Ko pokupi kost mora da vrati sve delove koje je već osvojio u torbu. Za mlađu decu: jednostavno odaberite komad i ako je na kartici, stavite ga na vrh. Prvi igrač koji ispuni svoju kartu pobeđuje! Ova igra za 2 do 5 igrača sadrži 21 drveni komad, pamučnu torbu i 5 karata za igru.
IGRA PREPOZNAVANJA MEMORY TOUCH
Šifra proizvoda:
J05318
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
2.990,00 RSD
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,54 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353186 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „IGRA PREPOZNAVANJA MEMORY TOUCH“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.