Da li želite da bezbedno igrate pikado sa celom porodicom? Ova univerzalna igra veštine je veoma pametna! Zahvaljujući meti i magnetnim pikadima, deca uzrasta od 4 godine i više će takođe moći da uživaju u uzbuđenju takmičenja. Sa ovom verzijom, zaronite u svet cirkusa i njegovih nestašnih klovnova i pokušajte da postignete 100 poena igrajući se veštinom i spretnošću! Ova magnetna igra pikado nudi 2 nivoa težine: štampana strana sa žonglirajućim klovnom i ogromnom metom ili teži nivo sa akrobatom koji žonglira poenima! Uključeno je 6 pikada (3 crvene i 3 žute). Zahvaljujući kablu, lako se okači i može se lako smotati, a zatim čuvati u kutiji.
IGRA MAGNETNI PIKADO – CIRKUS
Šifra proizvoda:
J02074
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
2.849,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,74 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217320744 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „IGRA MAGNETNI PIKADO – CIRKUS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.