Hula obruč je rekvizit za sagorevanje viška telesne masti i postizanje tonusa mišića, pomoću kojeg na veoma zabavan način možete postići oblik o kojem sanjate! Hooping je zabavna i popularna aerobna aktivnost. Ovaj veliki hula obruč od 1 kg će vam ubrzati otkucaje srca, ojačati mišiće i pomoći vam da postanete fit. Može se koristiti oko struka, kukova, ruku ili nogu za ciljanje određenih mišićnih grupa. Za 30 minuta hoopinga možete sagoreti 150-250 kcal, u zavisnosti od intenziteta vežbe. Karakteristike: Hula Hoop. Prečnik: 95 cm. Težina: 1 kg. Materijal: plastika + guma. Proizvod je namenjen za kućnu, unutrašnju upotrebu. Sorto: dostupan u 3 boje.
Hula Hoop obruč 95 cm
Šifra proizvoda:
22-775000
Kategorija: Oprema za vežbanje
999,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227756 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hula Hoop obruč 95 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.899,00 RSD
SKU:
22-783000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
Fitnes set sa jednim AB točkom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.399,00 RSD
SKU:
22-784000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227848 |
| Brend | Denis |
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
22-790000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-PL-01-4502
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BS058-SB-4503
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.