Hranilica – EcoToys Ram sedišta hranilice je izrađen od metala, što garantuje stabilnost stolice. Mekana presvlaka sedišta napravljena je od eko-kože i može se lako skinuti radi čišćenja. Bezbednost deteta obezbeđuju pojasevi sa 5 tačaka vezivanja i zaključavanje protiv klizanja. Poslužavnik ima poseban udubljenje koje sprečava prosipanje hrane na pod. Sedište je takođe podesivo: naslon, oslonac za noge i visina sedišta. Dodatna prednost hranilice su izdržljivi točkovi sa bravom i gumeni gaz. Maksimalno opterećenje stolice je 20 kg. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, svi elementi stolice su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja su 51x23x56 cm, Težina: 7 kg. Šifra proizvođača: HA-013 GREEN
HRANILICA ZA BEBE ECOTOYS DUPLA TACNA GREEN
Šifra proizvoda:
HA-013 GREEN-1288
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
10.999,00 RSD Originalna cena je bila: 10.999,00 RSD.10.090,00 RSDTrenutna cena je: 10.090,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
12 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817001781 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „HRANILICA ZA BEBE ECOTOYS DUPLA TACNA GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.