Set sadrži: -Sveska, savršena za vežbanje pisanja, crtanje i beleženje avantura.
-Blokčić, mali priručnik za beleške i kreativne ideje.
-Olovka, kompaktna i udobna za pisanje i crtanje.
-Četiri bojice osnovnih boja koje će pomoći vašem detetu da istražuje svet umetnosti i bojenja
-Gumica , idealna za ispravke i preciznost.
-Rezač – Praktičan dodatak za oštrenje olovki i održavanje reda.
-Pernica – Elegantna i funkcionalna za sve školske potrepštine.
-Lenjir – Pomaže u crtanju ravnih linija i učenju osnovnih geometrijskih oblika. Dimenzije pakovanja: 22,2x31x3cm , Uzrast: 3+
Hot Wheels školski pribor set 11 delova
Šifra proizvoda:
p1019980
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Upoznajte Set Hot Wheels, idealan za decu stariju od tri godine i mališane koji kreću u školu! Ovaj šareni i zabavni set je savršeno rešenje za sve male avanturiste koji žele da unaprede svoje veštine pisanja i crtanja dok se igraju sa omiljenim automobilima iz sveta Hot Wheels. Oživite svakodnevne školske obaveze i vežbanja uz prisustvo omiljenih automobila iz Hot Wheels, koji će inspirisati vaše dete da istražuje, uči i stvara.
989,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5056356784311 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Hot Wheels |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hot Wheels školski pribor set 11 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.