HAVIT Nosač Projektora PA304 Crni Plafonski nosač za projektor Havit PA304 Specifikacije: Rotirajuća glava za 360 stepeni Materijal: Aluminijumska ruka i metalna baza Proširene mere: od 27cm do 39cm Montaža: na plafon Neto težina: 280 gr Podržana težina: 3 kg
HAVIT Nosač Projektora PA304 Crni
Šifra proizvoda:
HA0221
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
1.490,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Havit |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6950676215229 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „HAVIT Nosač Projektora PA304 Crni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR CLR2615 RADIO SAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
RSCLR2615
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031778 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBK PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.260,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033161 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
0KP015
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.