Utovari, prenesi, istresi, ponovi. Vaši mali graditelji mogu napuniti i doneti građevinski materijal na svoja „gradilišta“ uz pomoć Hape Load and Tote Dump kamiona za igračke. Ovaj igrački kamion za istovar ima veliki kovčeg na zadnjem delu koji je odličan za držanje igračaka, građevinskih blokova, peska, kamenja i još mnogo toga. Deca mogu napuniti kamion za građenje i gurati ga do odredišta. Kada stignu na gradilište, deca mogu naginjati kovčeg kamiona za istovar kako bi istresla materijal. Ovaj plastični igrački kamion za građenje izrađen je od izdržljive i netoksične plastike koja je odlična za zabavu na plaži, peskovniku, dvorištu i sobi za igru. Kamion za istovar ima velike, neravne točkove koji se kotrljaju po unutrašnjem tepihu i tvrdim podovima, kao i po spoljašnjem travnjaku, pesku i zemlji. Male ruke lako podižu i pomeraju ovu veliku igračku kamion. Ovaj kamion za istovar ima dimenzije 14 inča u dužinu, 8 inča u širinu i 9 inča u visinu. Napravljen za decu uzrasta od 18 meseci i više, ovaj Hape Load and Tote Dump kamion spreman je za sate napornog rada i zabave.
Hape set za plažu
Šifra proizvoda:
jb22003352
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
3.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Hape |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hape set za plažu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.