Grejalica Vox FH28
Šifra proizvoda:
8606033881528
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
1.799,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
9 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881528 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 23 cm |
| Visina radijatora | 23,6 cm |
| Dimenzije | – 236 x 230 x 110 mm |
| Ostalo | – Termostat: Da – Zastita protiv pregrevanja: Da |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grejalica Vox FH28“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 E EEC D.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.300,00 RSD
SKU:
7381032430977
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430977 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2002 3AI-W SB EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430885
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430885 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.500,00 RSD
SKU:
7381032430847
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 454 HALOGENA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.790,00 RSD
SKU:
AR454
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032110159 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2281 MINI KERAMIČKA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
ZLN2281
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.