Grejalica Midea NF20-20ABEBl
Šifra proizvoda:
6939924836119
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
2.490,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6939924836119 |
| Boja | Crna |
| Brend | Midea |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grejalica Midea NF20-20ABEBl“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.100,00 RSD
SKU:
7381032430793
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430793 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2002 3AI-W SB EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430885
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430885 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.750,00 RSD
SKU:
7381032430601
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430601 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2003 3AI-W BI EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430908
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.