Grejalica Linea LFH0574
Šifra proizvoda:
8606012218550
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
1.399,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012218550 |
| Boja | Bela / Pink |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
| Ventilator | Da |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grejalica Linea LFH0574“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.100,00 RSD
SKU:
7381032430793
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430793 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica EIH/S – 2000 3BE EEC staklo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
31.200,00 RSD
SKU:
7381032430922
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2003 3AI-W BI EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430908
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHH007 MINI GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
EHH007
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955703 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2052 GREJALICA KERAMIČKA STUBNA DC MOTOR + DALJINSKI+TAJMER 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.599,00 RSD
SKU:
ZLN2052
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802052 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.