Grejalica konvektorska Kumtel HC-2947
Šifra proizvoda:
8694740512941
Kategorije: Grejna tela, Konvektorske grejalice
3.889,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8694740512941 |
| Boja | Bela |
| Brend | Kumtel |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2500 W |
| Širina radijatora | 71 cm |
| Visina radijatora | 53 cm |
| Ventilator | Ne |
| Dimenzije | – Dimenzije proizvoda: 71 x 53 x 8 mm – Dimenzije sa pakovanjem: 80 x 57 x 15 mm |
| Karakteristike | – 2 nivoa grejanja – Brzo zagrevanje – Dug vek trajanja – Tihi režim rada – Analogni termostat – Senzor sobne temperature |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grejalica konvektorska Kumtel HC-2947“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Stona grejalica EFH/C-5120 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
7381032480026
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 E EEC D.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.300,00 RSD
SKU:
7381032430977
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430977 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
XO Električna grejalica CF17 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
XO0319
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
CAMRY CR7721W GREJALICA KONVEKTORSKA STAKLO LCD + DALJINSKI+TAJMER
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
CR7721
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Camry |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5902934837408 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2052 GREJALICA KERAMIČKA STUBNA DC MOTOR + DALJINSKI+TAJMER 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.599,00 RSD
SKU:
ZLN2052
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802052 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2281 MINI KERAMIČKA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
ZLN2281
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.