Petsi grebalica za mačke – kućica i ležaljka u jednom Petsi grebalica za mačke kombinuje funkcije kućice i ležaljke u jednom proizvodu. Gornji deo je idealan za ležanje i istezanje, dok donji kućica pruža bezbedno i prijatno skrovište. Konstrukcija od slojevitog kartona, ojačana MDF ramom, garantuje izdržljivost i stabilnost. Površina od kartona je savršena za oštrenje kandži, što pomaže u zaštiti nameštaja od oštećenja. Ugrađene viseće loptice (pompomi) podstiču mačkin lovački instinkt i motivišu je na samostalnu igru. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u zaštitnu foliju, a svi elementi su pažljivo obezbeđeni kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 58 x 26 x 17 cm Težina: 1,67 kg
Grebalica za mačke sa kućicom i krevetom 1004
Šifra proizvoda:
TP-1004-4321
Kategorija: Pet program
2.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006908 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grebalica za mačke sa kućicom i krevetom 1004“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 04
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO4-3919
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170385 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUĆNE LJUBIMCE BERN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGBERN-3920
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.