Grebalica/ ležaljka za mačke – Konstrukcija u obliku ergonomske ležaljke kombinuje funkciju grebalice i mesta za odmor, omogućavajući ljubimcu da na jednom mestu oštri kandže, isteže se i opušta. Površina od slojevitog kartona prirodno privlači mačke – pruža blagi otpor, zbog čega je grebanje prijatno i bezbedno. Čvrst ram od MDF ploče dodatno povećava stabilnost i izdržljivost, pa je grebalica pogodna i za intenzivnu svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući svom obliku, proizvod štiti nameštaj i druge površine u domu od oštećenja. PAKOVANJE Proizvod je pažljivo upakovan u zaštitnu foliju. Svi elementi su dodatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 57,5 x 11 x 27,5 cm Težina: 1,02 kg
Grebalica/ležaljka za mačke 1005
Šifra proizvoda:
TP-1005-4322
Kategorija: Pet program
2.376,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006915 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grebalica/ležaljka za mačke 1005“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Makaze za secenje noktiju Curved Nail
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
950,00 RSD
SKU:
0043917002583
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917002583 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk za kućne ljubimce 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-528000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955284 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
KAVEZ ZA KUCNE LJUBIMCE 140 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBOX-3629
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564496 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.