Fitness steper za aerobic brenda ModernHome FITNESS STEPER Podesiva visina platforme (10 / 15 cm) Protivklizna površina Gumene nožice Izdržljiv i otporan materijal Lagane konstrukcije Pruža amortizaciju tokom vežbanja Za kućni trening, aerobik trening i rehabilitaciju Za početnike i srednje napredne sportiste SVEOBUHVATNO VEŽBANJE Steper je univerzalni fitnes uređaj pomoću kojeg možete izvoditi mnoge aerobne i intervalne treninge, pa čak i vežbe snage uz upotrebu dodatne opreme. Vežbanje na ovom tipu opreme omogućiće vam da se brinete o zdravlju i održavate vitku figuru u udobnosti svog doma. MODULARNI DIZAJN Možete podešavati visinu stepera u zavisnosti od vežbi koje trenutno izvodite. Ovo omogućava pravilno odabiranje intenziteta treninga, što doprinosi bržim rezultatima. I nivo – visina 10 cm II nivo – visina 15 cm PROTIVKLIZNA POVRŠINA Sigurnost tokom vežbanja je veoma važna, zato je površina stepera prekrivena mat materijalom sa odgovarajućom teksturom. Zahvaljujući tome, tokom vežbanja održavate punu stabilnost i vaše noge ne klize na platformi. IZDRŽLJIV MATERIJAL Specijalno ojačana plastika osigurava dugotrajnost cele platforme za mnoge godine korišćenja. GUMENE NOŽICE Gumene nožice osiguravaju da steper uvek ostane na mestu i ne pomera se tokom vežbanja, čak ni tokom intenzivnih skokova. VEŽBE SA STEPEROM Na društvenim mrežama možemo pronaći mnogo video snimaka sa gotovim treninzima koristeći steper, što nam omogućava da lako i bezbedno započnemo vežbanje. Evo nekih osnovnih vežbi: Sklekovi Triceps propadanja Skokovi s noge na nogu Skokovi na platformu Vežbe sa tegovima / girjama / gumenim trakama SPECIFIKACIJA Boja: Crna / Zelena Broj nivoa: 2 Dužina: 67 cm Širina: 27 cm Visina: 10/15 cm Namena: kućni trening / aerobik / fitnes Brend: ModernHome Šifra proizvoda: GB-AS-SML
Fitness steper za aerobic
Šifra proizvoda:
GB-AS-SML-1219
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
3.800,00 RSD Originalna cena je bila: 3.800,00 RSD.3.490,00 RSDTrenutna cena je: 3.490,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5903769973163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fitness steper za aerobic“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za igračke i knjige šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3183
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
ARDES 4W04P ZIDNA I KUPATILSKA GREJALICA IP 22
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.690,00 RSD
SKU:
AR4W04P
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032113990 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000BLK0000-4007
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923298 |
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC MOON DREAM BEIGE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KLM0DR00BEG3000-4012
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926305 |
Hranilica za bebe 2u1 Green ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HC508 GREEN-4101
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004577 |
Hranilica za bebe 2u1 pink ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HC508 PINK-4103
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004591 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.