Set za kućni mini fitnes studio. U setu: 1 set otpornih traka (11 delova), 1 AB točak, 1 strunjača, 1 set šipki za sklekove, 1 konopac za preskakanje, 1 ručni pritiskivač za šake. Materijal: metal, EVA pena, razno. Baza: 17 x 34 cm. Odlican set za opremanje mini fitnes studija u vašem domu. Ne morate ići u teretanu ili skupu opremu! Komplet sadrži sve rekvizite potrebne za poboljšanje tonusa mišića i oblikovanje celog tela. Jedna od prednosti ovog seta je kompletan asortiman otpornih traka, koji sami po sebi predstavljaju set u setu. _x000D_
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Šifra proizvoda:
22-783000
Kategorija: Oprema za vežbanje
2.899,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Fitnes set sa jednim AB točkom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.399,00 RSD
SKU:
22-784000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227848 |
| Brend | Denis |
S Ručke za sklekove
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
22-787000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227879 |
| Brend | Denis |
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
22-790000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Trenažni sobni bicikl sa displejem White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BB-5081 WHI-3306
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817004409 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-PL-01-4502
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BS058-SB-4503
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.