Kućni fitnes set sa jednim AB točkom, od 6 delova: 1 AB točak, 1 podmetač za točak/kolena, 1 set paralelnih šipki za sklekove, 1 konopac za preskakanje, _x000D_
1 set hvataljki za obe ruke (vežbanje, jačanje cele šake i palca), 1 set kliznih diskova. Materijal: metal, EVA pena, razno. Baza: 17 x 34 cm. Idealan set za opremanje mini fitnes studija u sopstvenom domu. Ne morate ići u teretanu ili kupovati skupu opremu! Ovaj set sadrži kompletan asortiman rekvizita neophodnih za vežbanje i oblikovanje celog tela.
Fitnes set sa jednim AB točkom
Šifra proizvoda:
22-784000
Kategorija: Oprema za vežbanje
2.399,00 RSD
62 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
62 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227848 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fitnes set sa jednim AB točkom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AB točak jednostruki sa podlogom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
22-780000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
S Ručke za sklekove
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
22-787000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227879 |
| Brend | Denis |
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
22-790000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Trenažni sobni bicikl sa displejem White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BB-5081 WHI-3306
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817004409 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
MULTIFUNKCIONALNA KLUPA ZA VEZBANJE GYM PRO BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.750,00 RSD
SKU:
BOLFITGYMPRO-4801
| Težina | 20,65 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035171962 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.