Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon sa 8 dirki različitih boja: crvena, žuta, narandžasta, plava, zelena i ljubičasta boja. Ksilofon ima 4 točka koja i dršku koja se može ukloniti. Preporučeni uzrast: 9-36. meseci, dimenzije pakovanja: 49x27x12 cm
Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon
Šifra proizvoda:
p1024881
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
Otkrijte svet muzike sa Fisher Price Light-Up Ksilofonom, savršeno prilagođenim za male ruke i velike korake! Ovaj veliki muzički ksilofon nije samo instrument već i zabavna guralica koju dete može da gura ili vuče zahvaljujući točkovima. Sa osam šarenih tastera, poređanih po veličini, mališani mogu da istražuju različite melodije dok tasteri svetle, pružajući dodatnu vizuelnu stimulaciju.
3.999,00 RSD Originalna cena je bila: 3.999,00 RSD.3.699,00 RSDTrenutna cena je: 3.699,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 194735088256 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Fisher Price |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.