Sa snažnim AC motorom snage 2200 W, Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist Fen za kosu omogućava brzo sušenje i efikasno stilizovanje, sa profesionalnim rezultatima svaki put.Rowenta Air-to-Care tehnologija emituje pozitivne i negativne jone koji obnavljaju prirodan balans vaše kose, dok naša ekskluzivna Keratin & Glow obloga omogućava zaglađenost i sjaj koji traje. Sa setom dodataka za raznovrsno stilizovanje, doživite kod kuće kvalitet kao iz salona, iz dana u dan.
Fen Rowenta CV888L
Šifra proizvoda:
3121040085332
Kategorije: Fenovi za kosu, Nega i lepota
10.790,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040085332 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 6 |
| Karakteristike | – Tip motora: AC – Ionic generator |
| Funkcije | – Brzo i profesionalno sušenje – Raznovrsni stilovi – Dugotrajni stil |
| Oprema | – Usmerivač vazduha – Difuzer – Vrećica |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fen Rowenta CV888L“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.