Rowenta Volumizer fen za kosu je inovativno rešenje za stilizovanje sa izvanrednim volumenom, za izgled i stil za kojim se okreću. Iskusite prednosti trostruke akcije 3D Volume Booster sistem: Hibridna tehnologija za veći protok vazduha i do 40% koji podiže iz korena, sa koncetratorom od 8mm za oblikovanje i difuzerom za veći volumen. Sa nizom praktičnih karakteristika otkrijte fen koji nije kao drugi.
Fen Rowenta CV6130
Šifra proizvoda:
3121040083574
Kategorije: Fenovi za kosu, Nega i lepota
7.380,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040083574 |
| Boja | Bela |
| Brend | Rowenta |
| Snaga | 2400 W |
| Broj brzina | 3 |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Ostalo | – Ionic generator – Udar hladnog vazduha – Hibridna tehnologija za veći protok vazduha – Koncentrator: 1 (8 mm) – Tip difuzera: standardan – Tip motora: DC pressure fan – Demontažna rešetka – Kuki |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fen Rowenta CV6130“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.