Uključuje 2 kantice za odlaganje i reciklažu, urbano baštovanstvo i alate, vetrenjaču, kao i repliku solarnog panela i hranilicu za ptice Robustan, jednostavan za sklapanje i sa anti-UV sistemom (za manji gubitak boje i bolju otpornost) Za decu od 2 godine. Dimenzije:150cm x 128cm x 94cm
Feber Eko kuća
Šifra proizvoda:
p1041801
Kategorije: Besplatna dostava, Igračke za dvorište, Kućice
Feber EKO- kućica namenjena je upopznavanjem dece sa pojmovima zaštite životne sredine. Kroz igru deca mogu da uoče solarne panele na krovu kuće, kutak za sortiranje vode, kućicu za prtice, vetrokaz, sistem za čuvanje kišnice… Eko-kućica podstiče igru maštu i uloga, kreativnost i edukuje decu o osnovnim pojmovima života u ekološki osvešćenoj zajednici.
43.999,00 RSD Originalna cena je bila: 43.999,00 RSD.41.990,00 RSDTrenutna cena je: 41.990,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056379169789 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Feber |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Feber Eko kuća“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.