Od farme do pijace, mali voz vas vodi unaokolo! Od 12 meseci, vaša beba će voleti svoj vozić za vučenje. Sa 3 vagona i 19 delova za sklapanje, ovaj drveni vozić je i igra za sklapanje i igračka za vučenje koja podstiče kretanje. Slagajte delove ili se vozite: zašto birati ako možete oboje? U razigranom, šarenom svetu farme, vaša beba će biti oduševljena otkrivanjem malih životinja (belog zeca, smeđeg zeca i male kokoške), kao i zabavnog povrća (krompir, paradajz, šargarepa i rotkvice). Ukrašene filcem kako bi se podstaklo taktilno otkrivanje, životinje i povrće su za umrežavanje! Neki likovi su napravljeni od jednog dela, do 3 dela za šargarepu i 6 delova za lokomotivu. Njihova veličina je posebno dizajnirana za male ruke. Glavna veština ove igračke za rano učenje su motoričke veštine! Pre svega, fine motoričke veštine, zahvaljujući sklapanju delova i likova, koji se svi mogu ukloniti. Zatim, kako odrastaju, mogu da kreću u avanture sa svojim drvenim vozićem kako bi razvile svoje krupne motoričke veštine. Nema sumnje, svet farme sprema mnogo iznenađenja za bebu! Drveni vozić je dimenzija 42 x 7 x 14 cm, a kanap koji se koristi za njegovo pomeranje je dugačak 50 cm. Ova igračka za prvo uzrast je napravljena od drveta iz održivo upravljanih šuma, sertifikovana je FSC™. Bebin vozić koji ide na farmu ući će na kolosek stanice J!
FARMA – VOZ NA FARMI
Šifra proizvoda:
J03314
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
3.990,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,75 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217333140 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „FARMA – VOZ NA FARMI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.