Ko se krije u traktoru? A u prikolici? Beba će uskoro saznati kada otvori poklopce na ovoj drvenoj žmurki u obliku traktora! Pogodna za upotrebu od 12 meseci, ova igračka je poput slagalice. Ono što je čini posebnom jeste to što možete otvoriti 5 prozora da biste otkrili najslađe životinje sa farme! Laka je za mališane za rukovanje, poklopci se sami zatvaraju zahvaljujući elastičnim trakama. Otvaranjem, beba otkriva zeca, ovcu, mače koje spava i još mnogo toga! Savršena igračka za rano učenje za razvoj bebinog čula zapažanja i fine motorike. Štaviše, pored svakog prozora nalazi se mali trag koji pomaže bebi da pogodi ko se tamo krije! Ova manipulativna igra poziva mališane u svet farme, isprekidan prirodom i bogat otkrićima. U sunčano popodne, životinje će jedva čekati da se smeste na dremku na sedištu traktora ili u balama slame! Sa ovom drvenom igračkom za mališane, sigurno ćete zauzeti bebu dugo vremena izdržljivom i zabavnom igrom. Ova žmurka sa traktorom je napravljena od drveta iz održivo upravljanih šuma, sertifikovanog je FSC™. Format 25 x 19 cm.
FARMA SAKRIJ SE PRONADJI ME TRAKTOR
Šifra proizvoda:
J07128
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
1.600,00 RSD
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,24 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217371289 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „FARMA SAKRIJ SE PRONADJI ME TRAKTOR“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.