Uputite se ka farmi i otkrijte smešne životinje i povrće uz ovaj stol za više aktivnosti, gde će bebe pronaći sve što je potrebno! Hajde, hajde da upoznamo vaše dete sa novim igrama uz ovaj ultra-kompletni drveni sto za aktivnosti, koji sadrži 7 igara: 1 krug gde pile sa oprugom gura drvenu lopticu niz brdo, 1 krug sa perlicama koje se vijugaju i imaju 9 kliznih drvenih perli, 3 zupčanika sa 1 zecem koji se može ukloniti, 1 šargarepom koja se može složiti, 1 krompirom i 1 paradajzom, 1 lavirint sa drugim piletom koje trči da se sakrije ispod brda i 1 rotirajuće zvučno jaje. Uz ovaj drveni sto za igru za prvo uzrast, deca uzrasta od 12 meseci i više će ići od otkrića do otkrića u svetu koji će voleti! Volimo dizajn ovog stola za aktivnosti u rustičnom stilu, sa njegovim preslatkim likovima od drveta i filca koji podstiču taktilna otkrivanja. Od jedne godine, mališani počinju da istražuju svoju okolinu. Oni ne samo da manipulišu svojim igračkama za rano učenje, već i ustaju da vide više i dalje. Janodov sto za aktivnosti je razigrana podrška koja omogućava bebi da se kreće po stolu kako želi, u skladu sa svojom omiljenom aktivnošću dana! Može da sedi ili stoji ispred stola i kreće u dalja otkrića na farmi! Sto je visok 32 cm. Napravljen od FSC™ sertifikovanog drveta iz održivo upravljanih šuma, ovaj sto za aktivnosti na farmi vas poziva da odvojite vreme za otkrića!
FARMA -DRVENI ACTIVITY STO
Šifra proizvoda:
J03321
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
6.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,30 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217333218 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „FARMA -DRVENI ACTIVITY STO“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.