Lupa je izrađena od visokokvalitetnog materijala sa snažnim sočivom koje pruža jasno i oštro uvećanje. Ona je lagana i jednostavna za upotrebu, idealna za male istraživače koji žele da se približe i bolje upoznaju prirodu oko sebe. Ova lupa je odličan alat za razvijanje dečje radoznalosti i ljubavi prema prirodi. Kroz istraživanje i posmatranje insekata i biljaka, deca će učiti o različitim vrstama, njihovom okruženju i važnosti očuvanja prirodnog sveta. Osim toga, ova lupa će podstaknuti njihovu maštu i kreativnost, inspirišući ih da istraže i otkriju skrivene svetove prirode. Uzrast 5+ godina.
Explora mega lupa sa pincetom
Šifra proizvoda:
p1037581
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Lupa sa pincetom za posmatranje insekata i biljaka je fantastična igračka koja će deci omogućiti da istražuju i proučavaju prirodu na potpuno nov način. Sa ovom lupom, mali istraživači mogu uvećati i detaljno posmatrati insekte, biljke i druge fascinantne objekte iz prirode. Ova lupa je idealna za razvijanje dečje radoznalosti i otkrivanje skrivenih svetova prirode.
999,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Navir |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8006944702026 |
| Zemlja porekla | Italija |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Explora mega lupa sa pincetom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.