Kolekcija kofera BARCELONA brenda ENOVA donosi duh i energiju ovog jedinstvenog grada, poznatog po svojoj arhitekturi i kulturnoj raznolikosti. Kvalitetni koferi izrađeni su od čvrstog poliestera, pružajući savršenu kombinaciju izdržljivosti i stila. Sa dva stabilna točkića, lako se kreću kroz aerodrome i gradske ulice, dok mogućnost proširenja omogućava dodatni prostor kada vam je najpotrebniji. Uživajte u putovanju sa koferima koji odražavaju dinamiku i šarm Barcelone.
ENOVA Set kofera 3/1 – teget
Šifra proizvoda:
8605014119612
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
10.444,00 RSD
174 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
174 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014119612 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Kolekcija | BARCELONA |
| Materijal | poliester |
| Točkići | 2 točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA Set kofera 3/1 – teget“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija torba na rame – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
8435692795200
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795200 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji set kofera 2/1 – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.958,00 RSD
SKU:
8435692797945
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797945 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 38 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 46 cm • 65 cm • 23 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 35,00 L, srednji kofer: 56,00 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD HAPPY PETS dečiji kofer 50 cm – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.283,00 RSD
SKU:
8435692798171
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692798171 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Kapacitet | 33,00 L |
| Kolekcija | HAPPY PETS |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.