Kolekcija kofera BARCELONA brenda ENOVA donosi duh i energiju ovog jedinstvenog grada, poznatog po svojoj arhitekturi i kulturnoj raznolikosti. Kvalitetni koferi izrađeni su od čvrstog poliestera, pružajući savršenu kombinaciju izdržljivosti i stila. Sa dva stabilna točkića, lako se kreću kroz aerodrome i gradske ulice, dok mogućnost proširenja omogućava dodatni prostor kada vam je najpotrebniji. Uživajte u putovanju sa koferima koji odražavaju dinamiku i šarm Barcelone.
ENOVA Set kofera 3/1 – crna
Šifra proizvoda:
8605014119537
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
10.444,00 RSD
86 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
86 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014119537 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | BARCELONA |
| Materijal | poliester |
| Točkići | 2 točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA Set kofera 3/1 – crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – khaki
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794937
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794937 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | khaki |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečiji kofer 55 cm – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.704,00 RSD
SKU:
8435692797983
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797983 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 38 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 35,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji set kofera 2/1 – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.958,00 RSD
SKU:
8435692797945
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797945 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 38 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 46 cm • 65 cm • 23 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 35,00 L, srednji kofer: 56,00 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji kofer 55 cm – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.900,00 RSD
SKU:
8435578391113
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391113 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD SPRING DREAM dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
8435692775059
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692775059 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | SPRING DREAM |
| Materijal | ABS |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.