Kolekcija kofera MODENA brenda ENOVA donosi duh ovog šarmatnog grada, poznatog po svom automobilskom nasleđu i izvanrednim kulinarskim specijalitetima. Izrađeni od otpornog polipropilena, ovi koferi su lagani i izdržljivi, idealni za sve vrste putovanja. Sa četiri dupla točkića, pružaju jednostavno manevrisanje, dok teleskopska ručka osigurava lakoću korišćenja. Ojačajnja na svim stranama dodatno šire vaše stvari, čineći svaki put sigurnim i udobnim. Uživajte u stilu i funkcionalnosti kofera inspirisanih lepotom Modene, savršenih za vašu sledeću avanturu.
ENOVA PP Set kofera 3/1 – fuchsia
Šifra proizvoda:
8605014121752
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
11.900,00 RSD
41 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
41 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014121752 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | fuchsia |
| Kolekcija | MODENA |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA PP Set kofera 3/1 – fuchsia“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS WHITTON muški neseser – tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.724,00 RSD
SKU:
8447444001453
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8447444001453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 25 cm • 15 cm • 12 cm |
| Kolekcija | WHITTON |
| Materijal | poliester + eko koža |
| Pol | muški |
PEPE JEANS NORA kofer 55 cm – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.451,00 RSD
SKU:
8435692794838
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794838 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | ABS |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – bež
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793480
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793480 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija putna torba – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.455,00 RSD
SKU:
8435692795163
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 41 cm • 21 cm • 21 cm |
| Kapacitet | 18,08 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD SPRING DREAM dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
8435692775059
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692775059 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | SPRING DREAM |
| Materijal | ABS |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.