Kolekcija kofera MODENA brenda ENOVA donosi duh ovog šarmatnog grada, poznatog po svom automobilskom nasleđu i izvanrednim kulinarskim specijalitetima. Izrađeni od otpornog polipropilena, ovi koferi su lagani i izdržljivi, idealni za sve vrste putovanja. Sa četiri dupla točkića, pružaju jednostavno manevrisanje, dok teleskopska ručka osigurava lakoću korišćenja. Ojačajnja na svim stranama dodatno šire vaše stvari, čineći svaki put sigurnim i udobnim. Uživajte u stilu i funkcionalnosti kofera inspirisanih lepotom Modene, savršenih za vašu sledeću avanturu.
ENOVA PP Set kofera 3/1 – crna
Šifra proizvoda:
8605014121875
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
11.595,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014121875 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | MODENA |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA PP Set kofera 3/1 – crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797143
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797143 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija torba na rame – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
8435692795200
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795200 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji set kofera 2/1 – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.958,00 RSD
SKU:
8435692797945
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797945 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 38 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 46 cm • 65 cm • 23 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 35,00 L, srednji kofer: 56,00 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji neseser – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.295,00 RSD
SKU:
8435578391144
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391144 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.