Kolekcija kofera SEVILLA brenda ENOVA osmišljena je kao odraz živopisnog duha ovog prelepog andaluzijskog grada, poznatog po svojoj bogatoj kulturi i strastvenim tradicijama. Izrađeni od čvrstog ABS materijala, ovi koferi su izdržljivi i otporni, idealni za putnike koji traže kvalitet. Sa četiri lako pokretna točkića i teleskopskom ručkom, pružaju maksimalnu udobnost pri kretanju. U širokom sprektru boja, svaki kofer odražava šarenilo i energiju Seville, čineći vaša putovanja još posebnijim. Uživajte u stilu i funkcionalnosti uz kofer koji inspiriše.
ENOVA ABS Set kofera 3/1 – teget
Šifra proizvoda:
8605014120779
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
11.605,00 RSD
97 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
97 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014120779 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Kolekcija | SEVILLA |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA ABS Set kofera 3/1 – teget“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797068
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797068 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečija torba za sport – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8435692794494
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794494 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 32 cm • 42 cm • 0,5 cm |
| Kapacitet | 7,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečiji kofer 55 cm – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.704,00 RSD
SKU:
8435692797983
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797983 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 38 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 35,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.