Kolekcija kofera SEVILLA brenda ENOVA osmišljena je kao odraz živopisnog duha ovog prelepog andaluzijskog grada, poznatog po svojoj bogatoj kulturi i strastvenim tradicijama. Izrađeni od čvrstog ABS materijala, ovi koferi su izdržljivi i otporni, idealni za putnike koji traže kvalitet. Sa četiri lako pokretna točkića i teleskopskom ručkom, pružaju maksimalnu udobnost pri kretanju. U širokom sprektru boja, svaki kofer odražava šarenilo i energiju Seville, čineći vaša putovanja još posebnijim. Uživajte u stilu i funkcionalnosti uz kofer koji inspiriše.
ENOVA ABS Set kofera 3/1 – tamno siva
Šifra proizvoda:
8605014124234
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
11.605,00 RSD
36 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
36 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | Enova |
| EAN | 8605014124234 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Tamno siva |
| Kolekcija | SEVILLA |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ENOVA ABS Set kofera 3/1 – tamno siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – khaki
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794937
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794937 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | khaki |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797136
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797136 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečija torba na rame – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
8435692795200
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692795200 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD HAPPY PETS dečiji kofer 50 cm – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.283,00 RSD
SKU:
8435692798171
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692798171 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Kapacitet | 33,00 L |
| Kolekcija | HAPPY PETS |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.