Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS Edukativna podloga za igru ECOTOYS savršena je za podsticanje kreativnosti i sigurnu igru vašeg deteta. Napravljena od visokokvalitetne pene, ova podloga pruža udobnu i bezbednu površinu za igru, istraživanje i učenje. Sa dva lica, nudi različite dizajne na svakoj strani, pružajući mogućnost promene okruženja i dodatne zabave za decu. Sklopiva konstrukcija omogućava lako skladištenje i transport, a uz torbu koja dolazi u kompletu, idealna je i za putovanja. Pomaže u razvoju motoričkih veština, dok istovremeno pruža meko i izolovano mesto za igru, bilo da ste kod kuće ili napolju. Dimenzije podloge omogućavaju dovoljno prostora za slobodnu igru, a njena površina je laka za čišćenje i održavanje. Sa edukativnim motivima, podloga podstiče učenje kroz igru, a zahvaljujući svojoj izdržljivosti, biće dugotrajan saputnik vašeg deteta u istraživanju sveta oko sebe.
Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA016-3213
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.100,00 RSD Originalna cena je bila: 5.100,00 RSD.4.727,70 RSDTrenutna cena je: 4.727,70 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979905 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.