Dvostrano štampana edukativna podloga brenda ECOTOYS predstavlja siguran prostor za igru dece starije od 3 godine. Njegova velika dimenzija od 200 × 150 cm čini ga idealnim za dečiju sobu, vrtić ili igraonicu. Napravljen je od mekane EVA pene debljine 0,9 cm, koja efikasno ublažava padove i štiti od hladnog poda. Zahvaljujući protivkliznoj teksturi, jastuk se ne pomera tokom igre, obezbeđujući stabilnost i sigurnost. Dvostrani print prikazuje abecedu sa engleskim rečima na jednoj strani, dok su na drugoj ilustracije životinja i prirode, što podstiče maštu i pomaže u učenju. Pored toga, merni grafik omogućava praćenje rasta deteta. Lagan i sklopiv dizajn, uz priloženu torbu za nošenje, olakšava skladištenje i transport jastuka bilo gde. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u folijsku ambalažu sa ručkom, a svi elementi su pažljivo zaštićeni da ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 11 × 39 × 75 cm Težina: 1,2 kg
Edukativna podloga za igru sa dva lica, sklopiva sa torbom 200X150 ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA022-4378
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
3.740,00 RSD Originalna cena je bila: 3.740,00 RSD.3.502,00 RSDTrenutna cena je: 3.502,00 RSD.
18 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817007899 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru sa dva lica, sklopiva sa torbom 200X150 ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KPCOZY00LG0000
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.