Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals od brenda ECOTOYS idealna je za bezbednu i kreativnu igru vašeg deteta. Napravljena od visokokvalitetne pene, ova podloga nudi dva različita dizajna – jedan sa motivima životinja, a drugi sa šarenim oblicima – pružajući raznovrsnost i dodatnu zabavu. Sklopivi dizajn čini je veoma praktičnom za skladištenje i transport, a dolazi sa torbom, što je čini savršenim izborom za putovanja. Podloga ne samo da obezbeđuje udoban i izolovan prostor za igru, već pomaže u razvoju motorike i koordinacije kod dece. Njena površina je otporna na vlagu i lako se održava, a dimenzije podloge omogućavaju dovoljno prostora za igru. Podloga ECOTOYS je savršen izbor za svakodnevne aktivnosti vašeg deteta, pružajući mu udoban i siguran prostor za istraživanje sveta oko sebe.
Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA014-3215
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
4.600,00 RSD Originalna cena je bila: 4.600,00 RSD.4.243,60 RSDTrenutna cena je: 4.243,60 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979882 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.