EDUKATIVNA EVA PENA MAT Edukativni podmetač od meke EVA pene savršen je za mališane koji uče da hodaju. Penasta prostirka debljine 0,9 cm napravljena od slagalica će obezbediti izolaciju od zemlje. Set se sastoji od 9 velikih, šarenih kvadratnih slagalica sa slikama životinja. Elementi se takođe mogu koristiti za formiranje meke kocke za igru sa detetom. Centar slagalice sa slikom životinja može se ukloniti. Proizvod je sertifikovan bezbedan za zdravlje deteta. Otirač se lako čisti i uklapa se na bilo koju površinu. Komplet uključuje specijalnu torbu za transport. Širina: 90 cm, dužina: 90 cm. PAKET Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za otpremu, svi mat elementi su propisno pričvršćeni da se ne bi oštetili tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 34,5x33x10 cm, Težina: 1 kg“
EDUKATIVNA PODLOGA ZA IGRU EVA 90X90 CM 9 EL.
Šifra proizvoda:
ECOEVA006-606
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.236,00 RSD Originalna cena je bila: 5.236,00 RSD.4.841,00 RSDTrenutna cena je: 4.841,00 RSD.
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769971053 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „EDUKATIVNA PODLOGA ZA IGRU EVA 90X90 CM 9 EL.“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.