Da otkrijete solarni sistem dok se zabavljate!
Uključena knjižica sa objašnjenjima.
Pogodno za decu od 5 godina.
Ciljajte na Mlečni put i otkrijte naš solarni sistem pomoću ove veličanstvene slagalice sa svemirskom temom, pogodne za decu od 5 godina i više! Ova kartonska slagalica od 100 komada je poziv da pobegnete u svet koji očarava decu! Komete, sunce, nekoliko planeta i prelepi detalji za otkrivanje u potpunom uranjanju, zahvaljujući ovoj slagalici velike veličine (70 x 49 cm). Dolazi sa obrazovnom knjižicom tako da vaše dete može da nauči više o našem solarnom sistemu i njegovim nebeskim telima. Što se tiče stila, ova pretežno mat slagalica ima planete obrađene lakom kako bi se istakle i lako ih je prepoznati. U kutiji se nalazi i poster koji služi kao model za početnike; iskusniji će ubrzo nakon toga moći sami da završe slagalicu. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
EDUC SLAGALICA – SOLARNI SISTEM 100 KOM
Šifra proizvoda:
J02678
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
36 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
36 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,30 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326784 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „EDUC SLAGALICA – SOLARNI SISTEM 100 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.