4 slagalice od jednog metra (1 svetleća u mraku).
Broj komada: od 50 do 100 komada.
Obrazovne kartice da naučite sve o ljudskom telu.
Da li vaše dete ima mnogo pitanja o ljudskom telu? „Kako dišemo ili pomeramo prste“? Ovaj set od 4 gigantske obrazovne zagonetke omogućiće im da odgovore na svoja pitanja dok se zabavljaju. Od 5. godine deca će moći da otkriju fizičke razlike između devojčica i dečaka i da razumeju kako njihovo sopstveno telo funkcioniše. Komplet se sastoji od dvostrane slagalice od 50 delova devojčica/dečak, slagalice od 75 delova sa organima ljudskog tela i 100-delne slagalice skeleta koja svetli u mraku. Svaka slagalica je visoka 1 metar i dolazi sa detaljnim edukativnim karticama koje pomažu deci da razumeju i nauče o različitim delovima ljudskog tela. Uključene kartice su dostupne na 12 jezika: engleskom, francuskom, nemačkom, holandskom, poljskom, ruskom, španskom, portugalskom, katalonskom, baskijskom, slovačkom i češkom.
EDU SLAGALICA – LJUDSKO TELO – 50, 75 , 100 KOM
Šifra proizvoda:
J02681
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
3.800,00 RSD
31 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
31 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,85 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326814 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „EDU SLAGALICA – LJUDSKO TELO – 50, 75 , 100 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.