Zmaj Džo, uprkos svojim mađioničarskim nestašlucima, još uvek nije pronašao način da nosi svoj školski pribor, a da se ne odluči za školsku torbu. Ova školska torba sa Magičnim Džoom ima veliki odeljak sa patent zatvaračem koji može da primi sveske A4 formata, flašicu za vodu ili čak plišanu igračku. Postoji i džep za odlaganje u koji može da stane školski dnevnik ili užina. Dobro dizajnirana, ova školska torba sa zmajem Džoom ima elastičnu traku koja može da primi flašicu za vodu maksimalne zapremine 600 ml. Ova školska torba je veoma udobna. Naramenice i kaiš za struk su podesivi kako bi se obezbedila optimalna potpora, a leđa su ojačana. U sumrak, Džo, zahvaljujući svom magičnom štapiću, može da osvetli celu ulicu, čineći ga veoma vidljivim, zahvaljujući reflektujućim trakama na ovoj školskoj torbi, što obezbeđuje još veću bezbednost. Ova školska torba sa Magičnim Džoom je napravljena od recikliranog poliestera. Posebno je dizajnirana da prati vaše mališane tokom njihovih predškolskih godina.
DŽOI RANAC ZA VRTIĆE MAGIC
Šifra proizvoda:
84458
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
4.449,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,35 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844580 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DŽOI RANAC ZA VRTIĆE MAGIC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji ranac 3d krokodil 482188
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
08/962
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Zemlja porekla | Poljska |
Deciji plisani ranac meda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0753
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10.5×26.5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac crni milla 0849
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0849
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x31x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac milky crni milla 0854
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0854
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 47x32x14 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac ljubicasti milla 0858
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
10/0858
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0871
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0871
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.