Džo zmaj ne bi ni muvu povredio, osim ako ne napadne vašeg mališana? Lojalan i zabavan, Džo je upravo onakav prijatelj kakav nam je potreban! A sa svojim mađioničarskim moćima, nikad nije dosadno! Ovaj ranac sa zmajem Džoom može da primi jorgan i užinu vašeg deteta kada krene u avanturu. Njegova mekana strana ga čini veoma udobnim za nošenje, dok će njegov mali kaiš koji se može pričvrstiti napred omogućiti vašem mališanu da ga lako nosi. Džoovi brojni detalji: njegov šiljati crveni nos, njegov mali isplaženi jezičak, njegov pramen žute kose… a da ne pominjemo njegove jarke, usklađene boje, učiniće da se nikada ne želi rastanuti od njega. Ova torba je punjena recikliranim poliesterom. Savršena je za torbu za dečiju sobu. Vaša mala ljubav više nikada neće biti sama kada napusti kuću.
DŽO, MEKI RANAC
Šifra proizvoda:
84453
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
3.200,00 RSD
34 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
34 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844535 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DŽO, MEKI RANAC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji ranac 3d tigar 482189
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
08/963
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Zemlja porekla | Poljska |
Deciji plisani ranac slon
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0669
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0671
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac football milla 0851
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0851
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac crni milla 0859
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0859
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac roze milla 0861
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0861
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.