Džoov čarobni štapić je prilično glomazan, kada leti, zaista mu je potreban njegov omiljeni ranac. Ovaj ranac sa likom zmaja Džoa omogućiće vašem mališanu da nosi sve svoje stvari. Bilo da je u pitanju vrtić, dani kod bake i deke ili njegov prvi dan u vrtiću, ovaj šareni ranac ima veliki džep koji će moći da primi plišanu igračku, užinu i druge male tajne. Vodootporan, podesiv zahvaljujući podesivim kaiševima za decu od 3 godine, ovaj ranac će uvek biti dobro pozicioniran na leđima vašeg mališana zahvaljujući svojoj ventralnoj kopči. Konačno, ovaj ranac sa zmajem dimenzija 26 x 23 x 12 cm je napravljen od recikliranog poliestera, a ceo se može prati u mašini za veš na 30°C. Ovaj lepi ranac u zelenim tonovima i lepim dezenima pretvoriće vaše dete u pravog mađioničara.
DŽO MAGIČNI RANAC
Šifra proizvoda:
84462
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
4.100,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
9 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844627 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DŽO MAGIČNI RANAC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji ranac pink jednorog milla 0847
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0847
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 31x24x13 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac ljubicasti milla 0850
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0850
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x31x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac balerina milla 0852
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0852
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac milky sivi milla 0855
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0855
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 47x32x14 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac plavi milla 0857
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0857
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac svemir milla 0872
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0872
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.