Ovaj kofer sa dvostranom tablom za crtanje i pisanje je odličan za podsticanje kreativnosti vašeg deteta. Crtanje i bojenje su prvi koraci u razvoju koordinacije ruku i očiju dece. Dakle, tabla neće samo inspirisati dečju maštu, već će biti odlična i za uvežbavanje upotrebe olovaka, krede i bojica u pripremi za učenje pisanja, a sve uz zabavnu aktivnost i igru. Nakon upotrebe, lako se može sklopiti u kofer i ostaviti na stranu. Karakteristike: 2u1 dvostrana tabla za crtanje i pisanje u koferu. Crna strana table je za pisanje kredom. Bela strana table za crtanje markerima/bojicama. U kompletu se nalazi olovka kojom možete da crtate, pišete i bojite, kao i raznobojne krede i sunđer. Ako se detetu ne sviđa crtež ili želi da nacrta novi, jednostavno izbrišite stari crtež prevlačenjem klizača. Uz tablu dolaze 3 magnetna pečata različitih oblika, pomoću kojih mališan može da otiska na tabli. Dimenzije: 49 x 32 x 46,5 cm. Namenjeno deci starijoj od 3 godine.
Dvostrana tabla za crtanje/pisanje u koferu
Šifra proizvoda:
35-655000
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.599,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223356555 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dvostrana tabla za crtanje/pisanje u koferu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.