Trambolina na naduvavanje za decu – ECOTOYS Trambolina na naduvavanje za decu brenda ECOTOYS je sjajna zabava za svu decu. Ovaj mini set, inspirisan popularnim skakaonicama, je san svakog deteta. Sa ovakvim zamkom, vaše dete će obožavati igranje na otvorenom. Visoki zidovi i mekano dno osiguravaju bezbednost čak i tokom intenzivne igre. U slučaju oštećenja naduvane površine, set uključuje zakrpu za popravku koja će savršeno sanirati pukotinu. Kada vreme ne dozvoljava igranje u bašti, zamak se može koristiti u zatvorenom prostoru, na primer u dnevnoj sobi. Maksimalno opterećenje zamka je 54 kg. Pakovanje Proizvod je upakovan u šarenu kutiju, svi elementi tramboline su propisno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja su 55×17.2×41.6 cm, a težina 11.7 kg. Ostale informacije Šifra proizvođača: 48259
DVORAC NA NADUVAVANJE ZA DECU
Šifra proizvoda:
48259-1286
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
16.290,00 RSD Originalna cena je bila: 16.290,00 RSD.14.890,00 RSDTrenutna cena je: 14.890,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
4 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6941057442594 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DVORAC NA NADUVAVANJE ZA DECU“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.