Drvena kuhinja za decu ZVUK i LED diode LARGE sa ormarićima i 7 dodataka ECOTOYS Ova drvena kuhinja za decu predstavlja savršeno mesto za igru i kreativnost malih kuvara! Sa realističnim zvučnim efektima i LED diodama, ova kuhinja pruža jedinstveno iskustvo igre koje podstiče maštu i razvoj veština. Kuhinja dolazi sa otvarajućim ormarićima, omogućavajući mališanima da organizuju svoje kuhinjske potrepštine i igračke, što dodatno razvija njihove veštine organizacije i kreativnog razmišljanja. Uz to, set uključuje 7 dodataka, uključujući posuđe i pribor, koji će obogatiti igru i omogućiti deci da kreiraju razna jela. Izrađena od visokokvalitetnog drveta, ova kuhinja je izdržljiva i sigurna za upotrebu. Njen atraktivni i šareni dizajn će se lako uklopiti u svaki prostor, stvarajući idealno okruženje za igru. Drvena kuhinja sa zvucima i LED diodama nije samo igračka, već i alat za razvoj veština i mašte. Uživajte u satima zabave i igračkih avantura uz ovu fantastičnu kuhinju!
Drvena kuhinja za decu ZVUK i LED diode LARGE sa ormarićima i 7 doadataka ECOTOYS
Šifra proizvoda:
7275-3225
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
18.480,00 RSD Originalna cena je bila: 18.480,00 RSD.17.150,00 RSDTrenutna cena je: 17.150,00 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
17 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003396 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena kuhinja za decu ZVUK i LED diode LARGE sa ormarićima i 7 doadataka ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.